21 Mayıs 2019 Salı

LEVENT ERİŞ’ e İTHAFEN!

Necati Katıçelik

Necati Katıçelik

E-Posta :

Adana derbisini değerlendiren Teknik Direktörümüz Levent Eriş;

Özetlersek, ikinci maça kadar bu işin telafisinin olmadığını ancak ilk 6 hafta itibariyle, kaybedilen puanların telafisine çalışacaklarını, ifade etmiştir.

Telafisini yapacak güce, bilgiye, deneyime sahip olduğunu, bunu da göreceğimizi, verdiği sözlerin hep arkasında durduğunu, şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu, hedefimize devam edeceğimizi, bundan vazgeçecek karakterde olmadığını, mutlu bir şekilde sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza inandığını, camiamızdan özür dileyerek söylemiştir.

Buraya kadar Sayın Levent Eriş’in verdiği demeçte sorun yok ama sanırım sorun detaylarda,

Ne demiştir Sayın ERİŞ?

Oyuncu tercihlerimizde istediğimizi sağlayamadık.

Sayın Eriş,
Bu oyuncularla, idman yapan, tabiri caizse onlar yatıp onlarla kalkan kim?
- Siz ve ekibiniz.

Maksimum katkı sağlayacak ideal onbiri sahaya sürmek kimin görevi?
- Sizin ve Ekibinizin.

Ne demiştir Sayın ERİŞ?

Tedbirler ve önlemler bendedir ve alacağım.

Sayın Eriş,
Adana Derbisine kadar her şey yolundamıydı ki, şimdiye kadar bu tedbirleri ve önlemleri almadınız?
Adana Derbisi öncesi Beş maçlık periyotta her şeyin yolunda olduğunu düşünüyorsanız, vay halimize!

Ne demiştir Sayın ERİŞ?

Toplamda 4 puanlık bir eksiğimiz var bunu mutlaka tamamlayacağız.

Hayır Sayın ERİŞ?
Toplamda 10 puanlık bir eksiğimiz var. Biz 6 maça çıktık ve bu 6 maç sonunda puanımız 8 alınabilecek 18 puandan sadece sekizini alabilmişiz ve siz toplamda 4 puanlık bir eksiğimiz var diyorsunuz.

Ne demiştir Sayın ERİŞ?

Tavşanlı maçında farklı bir Adanaspor olacaktır.

Sayın ERİŞ,
Neden Tavşanlı maçına kadar beklenmiştir? Adana Derbisi Adanaspor’ umuzun dip yaptığı maçtır doğrudur ama öncesinde bu takımın SOS verdiğini öncesinde önlem alınması gerektiğini neden göremediniz? Gördünüz ise neden önlem almadınız?

Sayın ERİŞ,
Bu sorular uzar gider. Mutlu bir şekilde sezon sonunda hedefe ulaşabilmemiz adına, başta teknik ekibimizin ve futbolcularımızın, sonrasında biz taraftarın üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine layığı ile getirmesi gerekmektedir.
Biz bu camia zincirinin halkası olan taraftarlar, üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye hazırız, ya FUTBOLCULAR, ya SİZ?

Necati KATIÇELİK


09 Ekim 2012 Salı 15:35
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • biraz gerçekçi olalım

    Misafir 10 Ekim 2012 09:46 Maksimum katkı yapacağını düşündüğünüz oyuncu tercihiniz tutmazsa yapacak çok şey yoktur... Çünkü elinizde hazır olmayan yeniler ve eskiler vardır.. Makine olmayan futbolcular henüz form tutamamıştır ve bu olabilir….Kötünün iyisini tercih edersiniz ama verim alamazsanız malesef buna çözüm yoktur ve beklemelisiniz.. Eğer oyuncular makine olsa, yıkar, yağlar, ayarlarını yapar ve sahaya sürersiniz ama iş öyle değil . Örneğin, neden Berk sorusunun cevabını Levent hoca verdi ve mantıklıydı. Daha önce birkaç final maçı (ligteki Kasımpaşa maçı gibi) oynamış Berk, Ferhatdan biraz daha tecrübeli düşüncesi ve Ferhatın son 2 maçtaki kademe hataları Berke formayı kazandırmış ama Berk başarısız olmuştur.. Kayıp 4 puan doğrudur. Maç başı 2 puan = şampiyonluktur ve 6x2 =12 puan yapar. 10 puan kayıp yanlış değerlendirmedir. Her maç kazanılmaz. Örneği yoktur ve 102 puan edecek toplam puanı dünyada alacak takım olmadı ve olmayacak.. (Barcelona dahil.). Kayıp10 puan sözü biraz insafsız olmuş.. Yazı için elinize sağlık ama biraz daha insaflı olsun.