21 Nisan 2019 Pazar

Bugün Değil Yarınlar Hedef Olmalı

Editör'den

Editör'den

E-Posta :

 Oysa 3 hafta üstüste maç kazanmaya 45 dakika kalmıştı, olmadı, uzatma dakikalarında yediğimiz gol ile, play off hesabı yaparken, küme düşme endişesinin de içinde bulduk kendimizi.

 
Futbol entresan bir oyun. Sonuç odaklısın sonuçta, amaç kaybetmemek ve de mümkünse kazanmak.
Kazanırken yapılan övgüler de haliyle yerini sert eleştrilere bırakıyor.
 
Geçen seneden  beri devam eden ve de ne zaman sonlanacağını bilmediğimiz bir kadro planlama sorunu yaşıyoruz. Elde ne çok kaliteli yabancı oyuncularımız var, ne de ruhunu ortaya koyan yerli futbolcular. Bunlara bir de çapsız teknik direktör ve vizyonsuz Başkan eklenince, zaten yaşanan sorunları özetliyoruz.
 
Yapılması gereken basit işler var fakat Başkan’ı izlediği politikalardan vaz geçirebilecek, hedefi gözden geçirtecek bir profesyonel kurum ya da şahıs yok Adanaspor’un etrafında. Günlük başarılar peşinde koşmaktansa uzun vadeli başarılar peşinde koşmalıyız.
2016 yılında UEFA kupası maçları yapmak hedefimiz vardı ama alt tarafını gerçekçi projelerle desteklemeyince, hedef tutmadı.
 
Öncelik Tesisleşme, sonra alt yapıya yatırım ve sonrasında A takımın başarısını sağlayacak bir sistemi hayata geçiremezsek, işimiz şansa kalır ve sadece #AllahBüyük diyebiliriz.
 
Herkesle kavga etme yerine herkesi kucaklayan bir Başkan ve kendine yanlışları söyleyebilecek, doğruları alkışlayacak bir yönetim ile Adanaspor Turuncu Yarınlara doğru sağlam adımlarla yürür, koşar, aksi halde iki hafta sevinç , bir hafta üzüntüyle geçer hayatımız.


27 Şubat 2018 Salı 13:30
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.