20 Mayıs 2019 Pazartesi

Taraftardan Kamuoyuna Duyuru ...

taraftardan-kamuoyuna-duyuru-


26 Kasım 2012 Pazartesi 14:07


25.11.2012 Taihinde Büyükşehir Belediyesi önünde bulunan Akdeniz Tv canlı yayın aracına münferit bir şekilde saldırı yapılmış ve akabinde gelişinden olaylarda tüm Adanaspor Camiası bu olayı planlamış gibi göstermeye çalışan yerel gazeteciler ve yöneticiler olduğunu görmüş bulunmaktayız.

Küfürün ve şiddetin her zaman karşısında olup bu olayları engelleyip en aza indirmeye çalışan Adanaspor taraftarına karşı başlatılan bu çirkin kampanyada Zihni Aldırmaz , Yüksel Evsen ve onların safında her kim varsa bilmelidir ki Adanaspor , sizlerin kirletemeyeceği kadar şerefli bir camiadır.

Yapılan haksızlıklara , adam kayırmalara ,rant kavgalarına , ucuz iftiralar ile karalamalara seslerini çıkarmayanlar , Konyaspor maçı sonrası tekrar kenetlenen camiaya darbe vurmak isteyip ,Adanaspor
camiası içinde çatışma ortamında nemalanmak istedikleri gün gibi ortadır.
Gelinen bu süreçte bundan önceki yapılan haksız saldırlarda Adanaspor otobüsünü taşlayanları , Store’a saldıranları görmezden gelip deve kuşu gibi kafasını toprağa gömenler , bugün yaşanan bu olayda kaos ortamında Adanasporu karalayıp. İyi giden işlere çomak sokmak istemektedirler.

Yazılarında ve açıklamalarında olayı münferit bir olay gibi yansıtıp görevi kamu yararına yayın yapmak olan ve tarafsız yayın ilkeciliğini benimsemiş olması gerekenlerin hedeflerinin Adanaspor başkanı Bayram Akgül ve Adanaspor taraftarı olduğu bilinen bir gerçektir.

İnsanları kışkırtıp hedefleri ‘’Kocayusuf Nakliyat’’ a çevirenler Adana düşmanı olduğunu bir kez daha göstermişlerdir.Adanasporu başkan üzerinden vuramayanlar bu sefer oklarını Adanaspor taraftarına ve dolaylı yoldan Bayram Akgül’e çevirmiştir.

Bundan sonra ki yaşanacak süreçte ‘’Kocayusuf Nakliyat ‘’ ya da Adanaspor camiasının sahip olduğu değerlere gelecek saldırıların sorumlusunun ‘’ Yüksel Evsen ’’ olduğunun bilinmesini isteriz.

Bugüne kadar şiddetin her türlü karşısında olan Büyük Adanaspor Taraftarı Üni-Turbeyi , Turbeyler Grubu , Maraton,Kapalı , Gurbetteki her kesim dün yapılan olayı kınadığı gibi bundan sonrakileri de kınayacaktır.
Doğacak her olumsuzluktada tarafsızlık ilkesini hiçe sayan açık açık hedef gösteren insanlarla hukuki yoldan mücadele edeceğimizi tüm kamuoyu tarafından bilinmesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla BÜYÜK ADANASPOR TARAFTARI

 Haber okunma sayısı: 1778

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

turbeyler

Turbeyler...

05 Ekim 2013 Cumartesi 14:45
-adanaspor-sehitlerini-anma-gunu

Adanaspor Şehitlerini Anma Günü...

19 Eylül 2013 Perşembe 16:35
turbeyler-gurubundan-aciklama-

Turbeyler Gurubundan Açıklama..

09 Eylül 2013 Pazartesi 10:59
hasta-ettin-sen-beni-hasta

HASTA ETTİN, SEN BENİ HASTA!

28 Ağustos 2013 Çarşamba 12:37
karsiyaka-maci-taraftar-yorumlari

Karşıyaka Maçı Taraftar Yorumları...

26 Ağustos 2013 Pazartesi 17:02
adanaspor-hikayeleri---

ADANASPOR HİKAYELERİ

24 Ağustos 2013 Cumartesi 10:08