20 Mayıs 2019 Pazartesi

HAMZA AKGÜL'den Mbilla'ya Tv. sözü

hamza-akgulden-mbillaya-tv-sozu


07 Aralık 2012 Cuma 12:49

 Facebook Kaplanları, 06.11.2012 tarihinde Adanaspor’umuzun Osman Yereşen Tesislerinde gerçekleştirdiği idmanı izlemek ve idman sonrası Teknik Ekip ve bazı futbolcularla sohbet etmek amacı ile bir ziyaret gerçekleştirmiştir.

 

L.ERİŞ, Hamza AKGÜL ve futbolcularımızdan Fevzi ÖZKAN ile Gerçekleştirilen sohbetlerden satırbaşları;

 

L.ERİŞ; DENİZLİSPOR MAÇIMIZDA PUAN KAYBI OLMASAYDI, ŞUAN İLK İKİDEYDİK. 

Denizlispor maçımızda, yaşanan puan kaybı olmasaydı, şu an ilk ikideydik, bu kayıp maalesef ki, bizim de öngörmediğimiz bir kayıptı. Şükürler olsun ki içerdeki Konya maçımızı ve K.Erciyes deplasmanımızı kayıpsız atlatarak, bunu telafi şansı yakaladık.

 

L.ERİŞ; ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ KAYSERİ ERCİYES MAÇIMIZLA İLGİLİ ÖNGÖRÜMÜZDE YANILMADIK.

 

K.Erciyes’in nasıl oynayacağını, oyun şablonunu, tehlikeli ve zayıf yönlerini biliyorduk. Kapanmayacağını öngörüyorduk, K.Erciyes’i yeneceğimize inancım tamdı. Bu inancı ekibimdeki 19 Futbolcuma güvenerek taşıyordum.

 

L.ERİŞ; KARTAL MAÇI ZOR MAÇ

 

Sahamızda oynayacağımız Kartal maçı zor maç. K.Erciyes’in nasıl oynayacağını üç aşağı beş yukarı biliyorduk. Ona göre önlem alarak oynadık. Kapanan takımları açmak daha zordur. Saha içinde sürekli bir şeyler denemek gerekecektir.

 

L.ERİŞ; TECRÜBEMİZLE BİZ KRİZ ANLARIMIZI İYİ YÖNETEREK ATLATTIK.

 

Biz bugüne kadarki yaşadıklarımızla, tecrübemizle kriz anlarımızı atlattık. Şükürler olsun ki krizden çıktık. Uzun soluklu lig maratonunda, rakiplerimizin de benzer krizler yaşadığında, bu krizden nasıl çıkacağını ya da çıkıp çıkamayacağını hep beraber göreceğiz.

 

 

H.AKGÜL; MBİLLA’ YA GOL ATMASI VE 3 PUAN ALINMASI DURUMUNDA TV. SÖZÜ VERDİM.

 

K.Erciyes maçı öncesi sanki Allah söyletti, sanki içime doğdu, Mbilla’ya, Mbilla sen gol atarsan ve senin attığın golle kazanırsak sana Televizyon hediye edeceğim diye söz verdim. Maçtan sonrada bu sözümü tuttum hemen 106 ekran televizyonunu hediye ettim.

 

F.ÖZKAN; BEN 6 YILDIR ADANASPOR’DAYIM. ADANASPOR’LUYUM.

 

Ben 2.lig topçusuydum bu camiaya geldiğimde. 6 yıldır Adanaspor’dayım. Lütfen samimiyetime inanın, en az sizler kadar Adanaspor’luyum. Ben burada olmaktan çok mutluyum. Adanaspor’u çok seviyorum. K.Erciyes maçı sonrası inanın Adana’ya gelene kadar, Kartal maçındaki oluşacak atmosferi konuştuk. Stadın dolup taşacağını, o atmosferde oynayacak olmamızın mutluluğunu daha o anlarda düşünmeye, mutlu olmaya ve heyecanlanmaya başladık.

 

F.ÖZKAN; DENİZLİ MAÇI SONRASINDA, YAŞANANLARDA TÜNELDEN GERİ ÇIKMAM BÜYÜK BİR HATAYDI.

 

Denizli maçı sonrasında yaşananlarda, tünelden geri çıkmam büyük bir hataydı. Hepimiz insanız, günlük hayatımızda hepimiz hatalar yapabiliyoruz ama inanın bazı anlar geliyor ki dayanamıyorsunuz. Lütfen kendinizi benim yerime koyun, özellikle yüzüme bakarak ve suratıma anama, avradıma küfür edildi. Hangimiz buna dayanabiliriz? Evet tünele girip dayanamayıp geriye çıkmam hataydı maalesef dayanamadım.

 

F.ÖZKAN; KASIMPAŞA FİNALİNDE MUHTEŞEM TARAFTARI GÖRÜNCE ELİMİZ AYAĞIMIZ TİTREDİ.

 

K.Erciyes maçındaki destek muazzamdı. Taraftarımızdan etkilenmemek mümkün değil. Özellikle 27 Mayıs Kasımpaşa finalinde, o muhteşem taraftarı, yaratılan ambiyansı görünce elimiz ayağımız titredi. Ben yapı itibariyle çok utangaç bir yapıya sahibim.

Taraftarımızı çok sevmeme rağmen belli edemiyorum. Bunun sıkıntılarını yaşıyorum.

Taraftarımızın önemini ve değerini biliyorum, inanın taraftarımıza kendimi ifade etmekte sıkıntı yaşıyorum ve zorlanıyorum.

 

F.ÖZKAN; SAMSUNSPOR MAÇINDA Kİ OYNA, OYNA, OYNASANA LAN TEZAHÜRATI BİZİ ÇOK HIRSLANDIRMIŞTI.

 

Taraftarımızdan etkilenmemek mümkün değil, Samsunspor maçında ki Oyna, Oyna, Oynasana Lan, tezarühatı bizi çok hırslandırmıştı. Bu tezarühatı belki inanmayacaksınız ama biz futbolcular, birbirimize kendi aramızda bile grup halinde beraber söyleyip tempo tutar olduk.

 

F.ÖZKAN; YAŞADIĞIM SAKATLIKLAR PERFORMANSIMI ÇOK ETKİLEDİ.

 

Yaşadığım sakatlıklar performansımı çok etkiledi, yapı olarak, oynadığım mevki olarak topla oynamayı çok seven bir tarzım var. Asla haddim değil ve hocamızın işine karışmak olarak algılanmasın, Hocamız bana nerde görev verirse orada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kanatlarda görev yapınca sürekli olarak oyunun içinde kalamıyorsunuz. Bazen dalıyorsunuz sürekli olarak oyunda olamayabiliyorsunuz. Yine söylüyorum asla hocamızın işine karışmak değil amacım, ama sürekli oyunda olmam ve topla oynamayı sevmem nedeniyle, ortada oynamaktan daha büyük zevk alıyorum.Haber okunma sayısı: 1650

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

turbeyler

Turbeyler...

05 Ekim 2013 Cumartesi 14:45
-adanaspor-sehitlerini-anma-gunu

Adanaspor Şehitlerini Anma Günü...

19 Eylül 2013 Perşembe 16:35
turbeyler-gurubundan-aciklama-

Turbeyler Gurubundan Açıklama..

09 Eylül 2013 Pazartesi 10:59
hasta-ettin-sen-beni-hasta

HASTA ETTİN, SEN BENİ HASTA!

28 Ağustos 2013 Çarşamba 12:37
karsiyaka-maci-taraftar-yorumlari

Karşıyaka Maçı Taraftar Yorumları...

26 Ağustos 2013 Pazartesi 17:02
adanaspor-hikayeleri---

ADANASPOR HİKAYELERİ

24 Ağustos 2013 Cumartesi 10:08